Hakkımızda

1996 yılında Kürşat Balcıoğlu tarafından kurulan Kimsel Kimya, dinamik ve yenilikçi ekibi ile günümüzde Türkiye’nin boya, yapı kimyasalları, poliüretan, kozmetik, mürekkep, vernik, yapıştırıcı, suni deri ve tekstil sektörlerinin hammadde tedarikçileri arasında lider konuma ulaşmıştır. Uzun yılların verdiği tecrübe, potansiyel birikim ve mükemmeliyetçi felsefesi ile gelişimini sürdürmektedir. 

 

Merkezi İstanbul’da olmak üzere Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Antalya ve Bakü'de satış noktaları bulunan Kimsel Kimya geniş dağıtım ağıyla ülke genelinde 1500'ü aşan müşterisine en hızlı ve sürekli sevk anlayışını benimseyerek hizmet vermektedir. Temsil ettiği ve distribütörlüğünü yaptığı dünya lideri firmaların bilgi birikimi ve deneyimini kendi pazarlama ve satış süreçlerinde değerlendirerek, sürekli gelişim ve ihtiyaca yönelik çözüm yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

 

Pazarlama stratejisi; sağladığı kalite, güven ve stok yeterliliği ile uzun süreli işilişkilerini devam ettirmek ve yeni ürün gamları yaratarak yeni müşterilere ulaşmaktır. Kimsel Kimya'nın başarısının sırrı, genç kadrosu ile pazarda çabuk değişen koşulları takip edip, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmesidir.

Lütfen Bekleyin...